Falco Motosiklet Bot ve Çizmeleri

go here Kaynak: www.motoruma.com

20 seneyi aşkın süredir motosiklet bot ve çizmeleri üreten Gianni Falco Srl, bu alandaki ustalığını ve teknik bilgisini ürettiği her modele yansıtıyor. D3O koruma sistemini kullanan ilk bot üreticisi olma özelliğine sahip olan Falco, güvenilir ve estetik botlar üreten lider markalardan biri olarak tanınıyor. Falco, İtalyan moda anlayışını ürünlerine ustalıkla yansıtmasının yanı sıra, bütün ürünleri CE belgesine sahip. Şehir içindeki scooter sürücülerinden,  buy modafinil in canada arazi ve yarış botlarına kadar her segmentin ihtiyacını karşılayacak motosiklet botları ve çizmeleri üreten Falco, üretimlerinde kullandıkları son teknolojilerin bazıları şöyle;

Falco Bot çeşitleri ve modelleri

Falco eso motion teknolojisi

http://ninacrews.com/?author=17 Falco yarış botlarında ayak bileğine ekstra destek sağlamak için çok parçalı entegre eklemleme sistemi kullanıyor. Artan ayak hareketi için arkasında düğmeli bir mekanizma ve hızlı kilit açma sistemi bulunuyor. Dayanıklı topuk koruyucusu, darbe emici kama ile birlikte.

falco eso motion teknolojisi

falco tech toe teknolojisi

Falco yarış botlarında parmak kalkanı, vites değiştirme pedi ve “Alu-Zinc” (Alüminyum Slider) sürgüsünü birleştiren yenilikçi tek parça kalıp koruma sistemi bulunuyor.

falco tech toe bot tasarım

high tex falco su geçirmez membran

Falco tur ve gezi motosiklet botlarının membranları su penetrasyonuna dayanıklıdır. Bir motosiklet çizmesinin suya dayanıklı olup olmadığını belirlemek, tanımlamak ve belirtmek için yapılan tek bilimsel test, EN 13634: 2010 yönetmelikleri tarafından uygulanan testtir. Test yöntemi, tabandan 5 mm yukarıda su seviyesi bulunan uygun bir platform üzerinde 100 basamağın yürünmesinden oluşur. Bu testin başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra, çizme su geçirmez olarak kabul edilir.

Falco air tech

Falco Air-Tech astar, üstün performans özelliklerine sahiptir ve yapısal olarak son derece nefes alabilir, anti-bakteriyel, çabuk kuruyan ve çevre dostu olarak geliştirilmiştir.

falco aircool havalandırma

Falco Aircool patentli nefes alabilen sistem, tabanın altına yerleştirilen havalandırma ekleri boyunca bot içinin nemini filtreleyen su geçirmez bir membrana sahiptir. Falco motosiklet botu içinde hava akımı yaratarak sıcaklık ve nemi düzenler.

falco vibram taban motosiklet botu

Vibram, Moda ve spor endüstrisine yönelen kauçuk taban kounsunda Dünyanın lider markası. Vibram ürünleri, motosiklet kullanımının çeşitli şartları için özel olarak geliştirilmiş yenilikçi tasarıma ve eşsiz bileşimlere uyan kalite, performans ve güvenlik özellikleri sağlar.

falco eso motion mx çizme

Falco off-road motosiklet çizmelerinde, aynı Eso motion 2’deki gibi, Mx Versiyonuda da aynı özelliklere ek olarak ısı kalkanı ve güçlendirilmiş kemer desteği bulunuyor.

falco eso motion mx

all round falco sistemi

lady era pills buy Falco enduro motosiklet botlarında, artan koruma ve dayanıklılık için tek parça kalıplanmış şasi. Darbe emici EVA orta taban. Çift kat, yüksek tutuşlu taban ve D3O Koruyucu desteği sayesinde ayak bilek ve taban bölgesine iletilen darbe kuvveti azaltılır.

all round taban falco

d30 tenolojisi

Kış sporları ve Askeri sanayide geliştirilen D3O Etken koruma teknolojisi, motosiklet bot ve çizmelerinde ilk olarak FALCO tarafından uygulanmıştır. D3O akıllı moleküller, yavaş hareket ederken serbestçe hareket eder, ancak şok derbeye maruz kaldığında, darbe enerjisini sönümleyerek katılaşır. D3O ‘un özel desteği sayesinde ayak bilek ve taban bölgesine iletilen darbe kuvveti önemli ölçüde azalır.

acf men falco teknolojisi      acf women teknolojisi

Kadın ve Erkek motosiklet sürücüleri için ergonomik açıdan en sağlıklı ve konforlu motosiklet bot modellerini üretebilmek için Falco ‘nun uyguladığı tasarımların başlangıç noktası.

Bir Cevap Yazın