Çocukların Motosiklet Hırsızlığı Kamerada

source url Çocuklar itekleyerek çalıştırdıkları motosikleti çaldı. Güvenlik kameraları çocuklarının motosiklet hırsızlığını anbean kayıt altına aldı.

http://kootenayhomes.com/postalcode/v1r1r4/?sp_sort=date-new

http://shredderjoe.com/shredding-services/ Olay, Ataköy Mahallesi’nde meydana geldi. Park halindeki motosikletin yanına gelen çocuklardan küçük olanı kaldırıma oturarak çevreyi gözetlemeye başlıyor. Yaşı büyük olan diğer çocuk ise motosikletin üzerine oturarak kontak kısmı ile uğraşmaya başlıyor. Yaklaşık 15-20 saniye sonra işini bitiren çocuk ardından motosikletin marşına basarak çalıştırmak için hamle yapıyor. Çocuk birkaç hamleden sonra motosikletin çalışmadığını görünce diğer arkadaşından yardım istiyor. Bunun üzerinde kaldırımda oturan diğer çocuk arkadaşının yanına gelerek o da marşa basıp motosikleti çalıştırmak için hamle yapıyor ancak o da başarısız oluyor. Daha çocuklardan biri motosikletin üzerine binerken diğer arkadaşı ise onu motosiklet ile birlikte iteklemeye başlıyor. Çocuklara motosikleti belli bir süre itekleyerek çalıştırıp kameranın görüş alanından çıkıp ortadan kayboluyorlar.

Motosikleti çalınan Burhan B., görüntüleri sosyal paylaşım sitesindeki bir grupta yayınlayarak bulunması için yardım istedi. Olayın akıbetinin ne olduğu ise bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın